Narozeninová oslava

Úvodní stránka >> Kurzy lezení pro děti >> Narozeninová oslava

U nás na stěně nabízíme zorganizování narozeninové (nebo jiné) párty spojené s lezením.  Vyzkoušíte si lezení s lanem, popřípadě pro ty více bojácné můžeme nabídnout bouldrovací místnost (lezení bez lana, s odskokem do měkkých matrací) a malý bouldrovací kámen přímo pod stěnou.

V závislosti na počasí se akce může konat na naší vnitřní nebo venkovní stěně. V areálu je také velká trampolína a posezení s dětským koutkem.

Narozeninovou oslavu můžeme uspořádat i pro opravdu malé děti. Do našeho kroužku lezení chodí i 4-leté děti. 

Ideální jsou 2 hodiny lezení a 1 hodina na snězení dortu. Občerstvení si můžete zajistit sami nebo vám jej můžeme zajistit i my. Jeden instruktor má na starosti maximálně 5 dětí. 

>> Jak dítě na tábor přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 608 983 181 nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

Skupinové akce

Skupinám - mateřským školkám, školám, pracovním kolektivům nebo sportovní klubům - na vyžádání rádi připravíme skupinovou akci na skalách nebo lezecké stěně podle vašich požadavků.

Nemáte-li ale přesnou představu, jak by měla taková lezecká akce vypadat, rádi vám „ušijeme program na míru”. Podle vašich požadavků s vhodnou náplní, připravíme cenovou nabídku a celý program s našimi instruktory následně připravíme a zrealizujeme.

Vedle akcí na naší domovské lezecké stěně v Praze Ruzyni, kde máme velkou vnitřní i venkovní stěnu, boudrovku s posilovnou jsme schopni v případě zájmu připravit program také v ostatních skalních oblastech a v obvyklých skalních lokalitách (Srbsko u Berouna či Kamýk nad Vltavou) nebo kde v lokalitě pro vás zajímavé.

Program zabezpečujeme standardně v českém jazyce, ale po předchozí dohodě je možné vést výuku i v angličtině. Ideální délka programu je 2-3 hodiny, ale je možné zajistit i celodenní akci.

>> Narozeniny a párty

V rámci skupinových akcí nabízíme zorganizování narozeninové (nebo jiné) párty spojené s lezením.  Vyzkoušíte si lezení s lanem, popřípadě pro ty více bojácné můžeme nabídnout bouldrovací místnost (lezení bez lana, s odskokem do měkkých matrací) a malý bouldrovací kámen přímo pod stěnou.

V závislosti na počasí se akce může konat na naší vnitřní nebo venkovní stěně. Akci je možné také uspořádat venku na skalách. Doporučujeme skály Srbsko u Berouna či Kamýk nad Vltavou, ale nebráníme se akci uspořádat i na skalkách, které máte blízko domova.

Narozeninovou akci nebo párty můžeme uspořádat i pro opravdu malé děti. Do našeho kroužku lezení chodí i 4-leté děti.  Ideální jsou 2 až 3 hodiny lezení, ale přizpůsobíme se Vaší představě. 

>> Školní kolektivy

Základním, středním i vysokým školám poskytujícím svým studentům v rámci výuky tělesné výchovy možnost výběru z různých pohybových aktivit nabízíme komplexní zajištění předmětu tělesná výchova - sportovní lezení.

V případě zájmu zorganizujeme i jednorázové akce nebo lezecké soutěže pro děti školního i předškolního věku, vhodné například jako náplň sportovních či dětských dnů.

>> Pracovní kolektivy

Pracovní kolektivy mohou využít jednorázové teambuildingové akce. Obvyklá délka jedné akce je přibližně 3 až 4 hodiny, během kterých okusíte, co lezení na stěně obnáší. Účastníci se pod vedením profesionálních instruktorů jistí navzájem, což posiluje vzájemnou důvěru v kolektivu a pomůže k nenásilnému seznámení mezi kolegy. Program je vhodný i pro méně sportovně založené jedince.

Naše kurzy a individuální lekce jsou také oblíbenou součástí v programech zaměstnaneckých benefitů. Jejich přesnou formu je možné upravit dle požadavků zaměstnavatele.

>> Sportovní kluby

Sportovní kluby mohou s naší pomocí využít specifika sportovního lezení především v rámci zimní nebo silové přípravy, případně i jako zpestření běžného tréninku.

V průběhu kurzu zábavnou formou posílíte prsty, paže a horní polovinu těla vůbec. Lezení vám pomůže zlepšit celkovou koordinaci, rozvine vaši obratnost a v neposlední řadě posílí vzájemnou důvěru a týmového ducha ve vašem kolektivu.

Program kurzu vám navrhneme vždy na míru s ohledem na zaměření vašeho klubu nebo oddílu.

Přihláška - Slevomat

...

O našich kurzech lezení

Všechny naše kurzy a aktivity probíhají výhradně pod odborným vedením certifikovaných instruktorů MŠMT s dlouholetou lezeckou praxí. Od roku 2000 absolvovalo naše kurzy již několik stovek spokojených zájemců o lezení. Lezecké Kurzy probíhají v Lezeckém Centru Praha Ruzyně.

Smyslem našich kurzů je především předat zájemcům o lezení na umělé stěně i lezení na skalách všechny nezbytné informace, které jsou zapotřebí pro bezpečné provozování lezeckého sportu a jeho dalšímu samostatnému provozování. Naše kurzy lezení jsou určeny především pro úplné začátečníky, kteří dosud nemají s lezením žádné zkušenosti. Jednotlivé kurzy však nejsou uzavřeny ani těm, kteří již v minulosti trochu lezli a chtěli by si své znalosti v této oblasti pouze osvěžit a dále rozšířit. 

Pořádáme kurzy lezení pro dospělé, děti a školení pro nové instruktory.

Základní kámen našich kurzů lezení pro dospělé je základní kurz lezení na stěně, na který pak volně navazuje základní kurz lezení na skalách.

V průběhu školního roku organizujeme pro děti kroužek lezení. Během svátků a prázdnin se na naší lezecké stěně konají příměstské lezecké tábory. V létě pak pravidelně organizujeme letní lezecký tábor v některé z českých lezeckých oblastí. Dětem je možné na stěně zorganizovat narozeninovou oslavu. . 

V rámcí školení pořádáme kurzy určené pro nové instruktory lezení akreditované MŠMT - Instruktor lezení na umělé stěně  a Instruktor skalního lezení a nově také Instruktor lanových aktivit. Dále je možné absolvovat kurz na výškové práce.

Lezecké kroužky pro děti a mládež finančně podporují: Národní sportovní agentura, Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 6. Děkujeme!

       

 

 
 
 

Základní kurz lezení na skalách

>> Aktuální termíny v roce 2018

23+ 24.6  Ostrov písek

 >> Pro koho je kurz určen

Základní kurz lezení na skalách je určen nejen absolventům našeho základního kurzu lezení na stěně, ale i všem ostatním lezcům, kteří již mají za sebou alespoň základní lezeckou průpravu. Novinkou je, že díky dlouhodobým zkušenostem našich skalních instruktorů a jejich dokonalé znalosti místních skalních oblastí se může tohoto skalního kurzu nyní po dohodě účastnit i úplný nováček (včetně dětí), který by si chtěl vyzkoušet co to vlastně takové skalní lezení obnáší.

>> Co se na kurzu naučíte

V průběhu kurzu vás seznámíme jaký je rozdíl mezi lezením na umělé stěně a na skále a vysvětlíme si mnoho užitečných věcí, které jsou podmínkou k bezpečnému pohybu na nich. Získáte přehled o různých jistících pomůckách a naučíte se bezpečně slaňovat a jistit. Dále Vám osvěžíme základy první pomoci, naučíte se orientovat v lezeckých průvodcích a v neposlední řadě si samozřejmě pod odborným dohledem pěkně zalezete

>> Organizace kurzu

Základní kurz lezení na skalách probíhá formou skupinového kurzu. Jednotlivé kurzy jsou určeny pro 3 až 12 zájemců a začínají kdykoliv od dubna do září. Přihlásit se samozřejmě mohou i jednotlivci, kurz však bude zahájen až ve chvíli, kdy bude naplněn minimální počet účastníků.

Kurz trvá dva dny. Doprava je řešena vlastními vozy účastníků. Noclech se domlouvá s učastníky kurzu.

>> Kolik Vás to bude stát

V ceně kurzu je zahrnuté zapůjčení veškerého potřebného vybavení a služby instruktora.

Cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravu a pojištění.

Ceník kurzu
 Běžná cena

Absolvent kurzu

na stěně

1 osoba 2 280 Kč2 150 Kč

>> Jak se na kurz přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se na kurz přihlásit, máte tři možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181, můžete nás kontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo nejlépe vyplnit a odeslat naší on-line přihlášku. Velmi nám tím usnadníte práci s organizací kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

 

created by Kaminek