Základní kurz lezení na stěně

>> Nejbližší vypsané termíny v dubnu:

čtvrtek 18.30-20.30

Do přihlášky je třeba napsat konkrétní z nabízených termínů. Přihláška je platná po zaplacení platby za kurz na účet 2600831667-2010, nejpozději do 5 dnů od zaslání přihlášky (do poznámky prosím uvedtte jméno, ZK a datum kurzu).

>> Pro koho je kurz určen

Kurz lezení na umělé stěně představuje úplný základ lezení.

Hlavním cílem kurzu je především uvést vás bezpečným způsobem do světa lezení a vštípit vám základní lezecké návyky. Tyto nově získané zkušenosti pak můžete dále rozvíjet, ať již samostatně, nebo v rámci některého z našich dalších lezeckých kurzů.

Tento lezecký kurz je určený především úplným začátečníkům, kteří doposud nepřišli s lezením do styku, nebo mají s lezením pouze krátkou zkušenost. Nějaká ta předchozí zkušenost s lezením však samozřejmě není ku škodě.

>> Co se na kurzu naučíte

Kurz lezení na umělé stěně vám poskytne vše potřebné pro vaše samostatné působení na libovolné umělé stěně. V průběhu kurzu (4 x 120 minut ) vám pomůžeme při vašem přerodu v samostatnou a všestrannou lezeckou bytost, která je schopná se o sebe na umělé stěně postarat a neohrožovat sebe ani ostatní.

Dozvíte se o zásadách bezpečnosti, lezecké technice i teorii (klasifikace, vybavení, pravidla apod.) Naučíte se správně jistit sebe i ostatní a na poslední hodině si budete moci vytáhnout svoji první jednoduchou cestu. V neposlední řadě se při tom všem pokusíme také „nenápadně” posunout vaši lezeckou výkonnost tím správným směrem, to jest vzhůru. Nudit se v průběhu kurzu rozhodně nebudete.

Pakliže se vám bude naše pojetí lezeckých kurzů zamlouvat, můžete své znalosti v tomto směru dále rozšířit absolvováním některého z pokračovacích kurzů lezení na stěně nebo základních kurzů lezení na skalách.

>> Organizace kurzu

Základní kurz lezení na stěně probíhá formou skupinového kurzu. Jedná se však o ideální řešení nejen pro skupiny, ale i pro jednotlivce. Ti se zde nenásilně seznámí s dalšími začátečníky, a získají tak potencionální spolulezce pro své další samostatné lezecké působení. Na kontě naší „lezecké seznamky“ máme už i několik svateb a potomků.

Jednotlivé kurzy jsou určeny pro 4 až 6 zájemců a začínají kdykoliv v průběhu roku, přihlásí-li se alespoň 4 osoby. Přihlásit se samozřejmě mohou i jednotlivci, kurz však bude zahájen až ve chvíli, kdy bude naplněn minimální počet účastníků. Kurzy probíhají celoročně takže se k nám můžete připojit kdykoliv v průběhu roku a začít tak se svojí lezeckou průpravou.

Konkrétní termíny nástupu na kurz si poté vždy dohodnete individuálně podle vašich časových možností, přihlášených zájemců, instruktora a otevírací doby stěny. Kurz následně probíhá se železnou pravidelností 1x týdně. Každá lekce trvá 120 minut. 

V případě, že vám skupinová forma absolvování kurzu z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné se dohodnout na absolvování kurzu formou individuálních lekcí.

>> Výhody našich kurzů

Možnost náhrady omluvených lekcí

V případě, že se z nějakého závažného důvodu nemůžete dostavit na některou z Vašich lekcí, můžete si v případě včasné omluvy (24 hodin předem pouze na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) zameškanou hodinu nahradit po dohodě s instruktorem, který Vám nabídne náhradní termín. podmínkou je však ukončit kurz nejpozději do 2 měsíců od zahájení Vaší docházky.

Celoroční provoz

Naše kurzy probíhají celoročně a to i po dobu svátků či prázdnin.
 
Zkušení lektoři
 
Lektoři kurzů pro dospělé jsou licencovaní instruktoři MŠMT s dlouholetou praxí ve vedení kurzů na umělé stěně a na skalách. 

>> Kolik Vás to bude stát

V ceně kurzu je zahrnuté vstupné na stěnu, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a v neposlední řadě i starostlivý dohled a „moudré rady” instruktora. Tato cena je pro vás konečná bez ohledu na to, kolik se dostaví zájemců na vámi vybraný kurz. Do přihlášky je třeba napsat konkrétní z nabízených termínů. Přihláška je platná po zaplacení platby za kurz na účet 2600831667-2010, nejpozději do 5 dnů od zaslání přihlášky (do poznámky prosím uvedtte jméno, ZK a datum kurzu).

Ceník kurzuBěžná cenaPro studenty SŠ/VŠ do 26 let
1 osoba  (cena za celý kurz - 4 lekce pro jednu osobu) 1 380 Kč 1 200 Kč

Dvojice  (cena za celý kurz - 4 lekce pro jednu osobu)* 

1 300 Kč 1 200 Kč 

* Pokud chcete tuto slevu uplatnit, uveďte prosím v přihlášce, že se hlásíte jako dvojice. Jinak nelze slevu uplatnit.

 Účastník kurzu obdrží 10% slevový kupon na nákup materiálu v našem lezeckém obchodě nebo v nově otevřeném e-shopu Prolez.cz

>> Jak se na kurz přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se na kurz přihlásit, máte tři možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181, můžete nás kontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo nejlépe vyplnit a odeslat naší on-line přihlášku. Velmi nám tím usnadníte práci s organizací kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti. Do přihlášky je třeba napsat konkrétní z nabízených termínů.  Přihláška je platná po zaplacení platby za kurz na účet 2600831667-2010, nejpozději do 5 dnů od zaslání přihlášky (do poznámky prosím uvedtte jméno, ZK a datum kurzu).

 

 

created by Kaminek