Základní kurz lezení na skalách

>> Aktuální termíny v roce 2018

23+ 24.6  Ostrov písek

 >> Pro koho je kurz určen

Základní kurz lezení na skalách je určen nejen absolventům našeho základního kurzu lezení na stěně, ale i všem ostatním lezcům, kteří již mají za sebou alespoň základní lezeckou průpravu. Novinkou je, že díky dlouhodobým zkušenostem našich skalních instruktorů a jejich dokonalé znalosti místních skalních oblastí se může tohoto skalního kurzu nyní po dohodě účastnit i úplný nováček (včetně dětí), který by si chtěl vyzkoušet co to vlastně takové skalní lezení obnáší.

>> Co se na kurzu naučíte

V průběhu kurzu vás seznámíme jaký je rozdíl mezi lezením na umělé stěně a na skále a vysvětlíme si mnoho užitečných věcí, které jsou podmínkou k bezpečnému pohybu na nich. Získáte přehled o různých jistících pomůckách a naučíte se bezpečně slaňovat a jistit. Dále Vám osvěžíme základy první pomoci, naučíte se orientovat v lezeckých průvodcích a v neposlední řadě si samozřejmě pod odborným dohledem pěkně zalezete

>> Organizace kurzu

Základní kurz lezení na skalách probíhá formou skupinového kurzu. Jednotlivé kurzy jsou určeny pro 3 až 12 zájemců a začínají kdykoliv od dubna do září. Přihlásit se samozřejmě mohou i jednotlivci, kurz však bude zahájen až ve chvíli, kdy bude naplněn minimální počet účastníků.

Kurz trvá dva dny. Doprava je řešena vlastními vozy účastníků. Noclech se domlouvá s učastníky kurzu.

>> Kolik Vás to bude stát

V ceně kurzu je zahrnuté zapůjčení veškerého potřebného vybavení a služby instruktora.

Cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravu a pojištění.

Ceník kurzu
 Běžná cena

Absolvent kurzu

na stěně

1 osoba 2 280 Kč2 150 Kč

>> Jak se na kurz přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se na kurz přihlásit, máte tři možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181, můžete nás kontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo nejlépe vyplnit a odeslat naší on-line přihlášku. Velmi nám tím usnadníte práci s organizací kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

 

created by Kaminek