Jednodenní kurz lezení na skalách

<< Termíny 2018

19.5. Srbsko

9.6. Roviště 

23. a 24.6. Ostrov - písek - možno se zúčastnit i jen jednoho dne.

>> Pro koho je kurz určen

Jednodenní lezecký kurz je určen především úplným začátečníkům včetně dětí, kteří mají chuť okusit lezení na skalách, avšak prozatím se nehodlají lezení na skalách samostatně věnovat. Kurzu se mohou zúčastnit také ti, kteří již mají nějaké zkušenosti s lezením, ale sami do skal ještě nechtějí vyrazit. 

>> Co se na kurzu naučíte

Především strávíte příjemný den ve skalách a pod odborným dohledem zkušených instruktorů si hezky zalezete. Cesty budou voleny podle složení účastníků - nemusíte se bát, že byste si nezalezli.

>> Organizace kurzu

Jednodenní kurz lezení na skalách probíhá formou skupinového kurzu. Jednotlivé kurzy jsou určeny pro 3 až 12 zájemců a začínají kdykoliv od dubna do září. Přihlásit se samozřejmě mohou i jednotlivci, kurz však bude zahájen až ve chvíli, kdy bude naplněn minimální počet účastníků.

Kurz trvá jeden den, během kterého navštívíte vybranou skalní lezeckou oblast v Čechách. Ráno se vyjíždí z Prahy a večer se vracíme zpět. Doprava je řešena vlastními vozy účastníků nebo instruktorů.

>> Kolik Vás to bude stát

V ceně kurzu je zahrnuté zapůjčení veškerého potřebného vybavení a služby instruktora.

Cena nezahrnuje dopravu, stravu a pojištění.

Ceník kurzu
 Běžná cenaAbsolvent kurzu na stěně
1 osoba 1 400 Kč1 200 kč

 

>> Jak se na kurz přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se na kurz přihlásit, máte tři možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181, můžete nás kontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo nejlépe vyplnit a odeslat naší on-line přihlášku. Velmi nám tím usnadníte práci s organizací kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

 

created by Kaminek