Termíny kuzů a táborů

1. PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY:

2. 7. do 31.8.

možno přihlásit i na jednotlivé dny

2. Letní pobytové tábory:

Vysočina

  • 22.7. - 29.7.2018

Kozelka 

  • 12.8. - 19.8.2018
  • 19.8. - 26.8.2018

3. AKCE na SKALÁCH

19.5. Srbsko

9.6. Roviště 

23. a 24.6. Ostrov - písek

4. Školení MŠMT - instruktor lezení

18.5. - 20.5. a 25.5. - 27.5. 2018

5. Školení výškové práce

2. 7. 2018 - 1 denní školení

2. - 4. 7. 2018  komplexní školení (3 dny)

Více info zde

Výškové práce

O našich kurzech lezení

Všechny naše kurzy a aktivity probíhají výhradně pod odborným vedením certifikovaných instruktorů MŠMT s dlouholetou lezeckou praxí. Od roku 2000 absolvovalo naše kurzy již několik stovek spokojených zájemců o lezení. Lezecké Kurzy probíhají v Lezeckém Centru Praha Ruzyně.

Smyslem našich kurzů je především předat zájemcům o lezení na umělé stěně i lezení na skalách všechny nezbytné informace, které jsou zapotřebí pro bezpečné provozování lezeckého sportu a jeho dalšímu samostatnému provozování. Naše kurzy lezení jsou určeny především pro úplné začátečníky, kteří dosud nemají s lezením žádné zkušenosti. Jednotlivé kurzy však nejsou uzavřeny ani těm, kteří již v minulosti trochu lezli a chtěli by si své znalosti v této oblasti pouze osvěžit a dále rozšířit. 

Pořádáme kurzy lezení pro dospělé, děti a školení pro nové instruktory.

Základní kámen našich kurzů lezení pro dospělé je základní kurz lezení na stěně, na který pak volně navazuje základní kurz lezení na skalách.

V průběhu školního roku organizujeme pro děti kroužek lezení. Během svátků a prázdnin se na naší lezecké stěně konají příměstské lezecké tábory. V létě pak pravidelně organizujeme letní lezecký tábor v některé z českých lezeckých oblastí. Dětem je možné na stěně zorganizovat narozeninovou oslavu. . 

V rámcí školení pořádáme kurzy určené pro nové instruktory lezení akreditované MŠMT - Instruktor lezení na umělé stěně  a Instruktor skalního lezení a nově také Instruktor lanových aktivit. Dále je možné absolvovat kurz na výškové práce.

Lezecké kroužky pro děti a mládež finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 6. Děkujeme!

       

 

 
 
created by Kaminek