Termíny kuzů a táborů

1. AKCE PRO DĚTI

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY:

červenec: 10.-14., 17.-21., 24.-28.

srpen: 31.-4.8., 7.-11.,14.-18., 21.-25., 28.-1.9.

2. SKALNÍ KURZY

20.-21.5. Vysočina

27.5. Radyně

3.-4.6. písek v severních Čechách

10.6. Srbsko

25.-26.6. Poříčí nad Sázavou

1.-2.červenec Kutná Hora

8.-9. červenec písek v severních Čechách

6.srpna Srbsko

3. OSTATNÍ KURZY -

Akreditované školení instruktorů na stěně

-  26.5. - 28.5. a 16.6 - 18.6.   

 

Školení výškové práce

21. - 23. 6. 2017
+ 1 den stromolezení

Více info zde

Výškové práce

O našich kurzech lezení

Všechny naše kurzy a aktivity probíhají výhradně pod odborným vedením certifikovaných instruktorů MŠMT s dlouholetou lezeckou praxí. Od roku 2000 absolvovalo naše kurzy již několik stovek spokojených zájemců o lezení. Lezecké Kurzy probíhají v Lezeckém Centru Praha Ruzyně.

Smyslem našich kurzů je především předat zájemcům o lezení na umělé stěně i lezení na skalách všechny nezbytné informace, které jsou zapotřebí pro bezpečné provozování lezeckého sportu a jeho dalšímu samostatnému provozování. Naše kurzy lezení jsou určeny především pro úplné začátečníky, kteří dosud nemají s lezením žádné zkušenosti. Jednotlivé kurzy však nejsou uzavřeny ani těm, kteří již v minulosti trochu lezli a chtěli by si své znalosti v této oblasti pouze osvěžit a dále rozšířit. 

Pořádáme kurzy lezení pro dospělé, děti a školení pro nové instruktory.

Základní kámen našich kurzů lezení pro dospělé je základní kurz lezení na stěně, na který pak volně navazuje základní kurz lezení na skalách.

V průběhu školního roku organizujeme pro děti kroužek lezení. Během svátků a prázdnin se na naší lezecké stěně konají příměstské lezecké tábory. V létě pak pravidelně organizujeme letní lezecký tábor v některé z českých lezeckých oblastí. Dětem je možné na stěně zorganizovat narozeninovou oslavu. . 

V rámcí školení pořádáme kurzy určené pro nové instruktory lezení akreditované MŠMT - Instruktor lezení na umělé stěně  a Instruktor skalního lezení a nově také Instruktor lanových aktivit. Dále je možné absolvovat kurz na výškové práce.

 

  

 

 
created by Kaminek