Termíny kuzů a táborů

1. AKCE PRO DĚTI

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY:

14. 10. 2017 9:00 - 18:00

2. SKALNÍ KURZY

15+16. července - Roviště 

6.srpen. Srbsko

3.září Srbsko

9+10. září upresneni dle pocasi

16+17. září - Ostrov (1 den lezení s lanem, 1 den bouldering)

3. OSTATNÍ KURZY -

Akreditované školení instruktorů na stěně

-  15.9. - 17.9. a 22.9. - 24.9.

Školení výškové práce

24. 10. 2017 - prolongační školení
25. 10. 2017 - 1 denní školení
24. - 26. 11. 2017 komplexní školení (3 dny)

Více info zde

Výškové práce

Lezecké akce

O našich kurzech lezení

Všechny naše kurzy a aktivity probíhají výhradně pod odborným vedením certifikovaných instruktorů MŠMT s dlouholetou lezeckou praxí. Od roku 2000 absolvovalo naše kurzy již několik stovek spokojených zájemců o lezení. Lezecké Kurzy probíhají v Lezeckém Centru Praha Ruzyně.

Smyslem našich kurzů je především předat zájemcům o lezení na umělé stěně i lezení na skalách všechny nezbytné informace, které jsou zapotřebí pro bezpečné provozování lezeckého sportu a jeho dalšímu samostatnému provozování. Naše kurzy lezení jsou určeny především pro úplné začátečníky, kteří dosud nemají s lezením žádné zkušenosti. Jednotlivé kurzy však nejsou uzavřeny ani těm, kteří již v minulosti trochu lezli a chtěli by si své znalosti v této oblasti pouze osvěžit a dále rozšířit. 

Pořádáme kurzy lezení pro dospělé, děti a školení pro nové instruktory.

Základní kámen našich kurzů lezení pro dospělé je základní kurz lezení na stěně, na který pak volně navazuje základní kurz lezení na skalách.

V průběhu školního roku organizujeme pro děti kroužek lezení. Během svátků a prázdnin se na naší lezecké stěně konají příměstské lezecké tábory. V létě pak pravidelně organizujeme letní lezecký tábor v některé z českých lezeckých oblastí. Dětem je možné na stěně zorganizovat narozeninovou oslavu. . 

V rámcí školení pořádáme kurzy určené pro nové instruktory lezení akreditované MŠMT - Instruktor lezení na umělé stěně  a Instruktor skalního lezení a nově také Instruktor lanových aktivit. Dále je možné absolvovat kurz na výškové práce.

 

  

 

 
created by Kaminek