Pokračovací kurz lezení na skalách

<< Termíny 2016

6-8.5. Frankenjura Německo

 >> Pro koho je kurz určen

Kurz je určen absolventům základního kurzu lezení na umělé stěně nebo na skalách. Kurz je také určen i pro ty, kteří si své znalosti osvojili jinde. Samotná výkonnost není důležitá. Předpokládáme základní dovednosti při jištění.

>> Co se na kurzu naučíte

Cílem kurzu je seznámení s lezeckou oblastí, zdokonalení techniky a pohybu ve skalním terénu a v neposlední řadě příjemně strávený čas s dalšími lezci. V oblasti se nachází spousta odjištěných cest.

>> Organizace kurzu

Pokračovací kurz lezení na skalách probíhá formou individuálního nebo skupinového kurzu. Kurz je určen pro 1 až 8 zájemců a začíná kdykoliv od dubna do září. Jednotlivé kurzy začínají po vzájemné dohodě kdykoliv v průběhu dubna až září. Přihlásit se samozřejmě mohou i jednotlivci. 

>> Více k jednotlivým kurzům

 

Frankenjura - Německo
 

Frankenjura  (Francké švýcarsko v německém Bavorsku) je jednou z předních, ryze sportovních lezeckých oblastí světa. Do lezeckého povědomí se Jura dostala již v osmdesátých letech, díky domácímu lezci Kurtu Albertovi, jako místo vzniku lezeckého stylu RP. Historii tu psal i legendární Wolfgang Gullich, na jehož „Action Directe“ (dlouhé roky nejtěžší cesta světa) sem dosud jezdí nejlepší lezci z celého světa. Jura ale nejsou jen těžké prásky pro nejlepší. V překrásném přírodním parku mezi Norimberkem a Bayreuthem je tu v lesích rozeseto přes 600 skal, kde si zaleze opravdu každý. Pro začátečníky je bonusem zejména dobré zajištění cest, díky kterému se tu nemusí bát ani ti, co se na skalách teprve rozkoukávají. Na své si tu přijdou i bikeři, procházkáři, turisté… Dost řečí, Jura je zkrátka srdeční záležitostí…Lezecká oblast se nachází asi 3 hodiny jízdy od Prahy směr Rozvadov.

 

Ceník kurzu
 Běžná cena za osobu
1 osoba 8 000 Kč
2 osoby4 000 Kč
3 osoby2 700 Kč
4 osoby1 980 Kč

V ceně kurzu je zahrnuté zapůjčení veškerého potřebného vybavení a služby instruktora.

Cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravu a pojištění. Spát budeme v kempu ve stanech.

>> Jak se na kurz přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se na kurz přihlásit, máte tři možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181, můžete nás kontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.lllTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. <!-- document.write('</'); document.write('span>'); //-->  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.kuryz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), nebo nejlépe vyplnit a odeslat naší on-line přihlášku. Velmi nám tím usnadníte práci s organizací kurzu. Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

 

created by Kaminek