Příměstský lezecký tábor

Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s lezením do styku nepřišly a rádi by si jej vyzkoušely.

Příměstské lezecké tábory jsou určeny pro děti od 4 let. Věk není tak důležitý. Rozhodující je, aby Vaše dítko přežilo celý den bez Vás a mohlo si tak  tábor užít s ostatními dětmi :-). 

Jeden instruktor má na starosti 5 dětí.

>> Termíny 2017

Termin pro lezení rodičů s dětmi

       termin bude upresnen

(Přemek s Pagurem) Cena 700 Kč osoba-další dítě  nebo dospělý 600 kč) Přuhlášky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Tábory v dalším pololetí

29. 3.2018 čtvrtek Velikonoční prázdniny

Léto 2018:

Červenec                              Srpen

2,3 a 4. 7.                       6.-10. 8.

9.-13.7.                          13.-17.8.

16.-20.7.                        20.-24.8.

23.-27.7.                        27.-31.8.

30.-3.8.

 

>> Organizace tábora

Tábor začíná každý den od 8:00 a končí v 17:00. V případě vícedenních táborů je možné se přihlásit i pouze na jednotlivé dny. Tábor se koná, pokud se přihlásí alespoň 4 děti.

Co s sebou:

  • Pohodlné sportovní oblečení (tepláky, mikina);
  • Sportovní boty s bílou podrážkou na přezutí;
  • Láhev na pití;

Tábor se koná na lezecké stěně v Praze Ruzyni - Ztracená 1132/1, Praha 6.  V lezeckém centru je velká venkovní a vnitřní lezecká stěna a bouldrovací stěnka. Pro děti je venku také trampolína a bazének.

>> Kolik Vás to bude stát

Cena za jeden den pro jedno dítě činí 700 Kč. V případě přihlášení sourozenců platí další sourozenci 600 Kč za dítě.

V této ceně jsou zahrnuty služby instruktorů, zapůjčení veškerého potřebného lezeckého vybavení a strava (2 svačiny a oběd). Jídlo je zajištěno v restauraci přímo v budově.

Zálohu 50% je třeba uhradit při potvrzení přihlášky. V případě táborů kratších jak 4 dny je třeba uhradit celý poplatek dopředu. 

V případě storna více jak 8 dní (včetně) před termínem tábora vám bude vrácena plná částka. V případě storna  méně jak 8 dní ale více jak 2 dny (včetně) před termínem tábora vám bude vráceno 50% z ceny. V případě storna méně jak 2 dny před termínem již bohužel kurzovné nevracíme.

>> Jak dítě na tábor přihlásit

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste své dítě na tábor přihlásit, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 608 983 181 nebo e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.

 

 

created by Kaminek